#1 11-12-2006 15:56:43

Grzesiek_STS

Rolbista

Skąd: Sanok
Zarejestrowany: 02-12-2006
Posty: 26
Punktów :   

Doping

Jak wam sie wczoraj podobał doping??? Ja myśłe że powinno byc tak od samego początku szkoda ze dopiero teraz tak wyszedł. Mam nadzieje ze coraz wiecej ludzi bedzie chcialo dopingowac Podrawiam


STS SANOK

Offline

 

#2 11-12-2006 16:53:34

Kibic_Sanok

Rolbista

Zarejestrowany: 02-12-2006
Posty: 22
Punktów :   

Re: Doping

Doping moim zdaniem bardzo dobry. W koncu beben byl dobrze uzywany Wkurzal mnie tylko gosc na sektorze B, ktory krzyczal co chwile: " Zbora do domu!!!!".....

Offline

 

#3 11-12-2006 18:49:12

don corleone

Rolbista

Zarejestrowany: 03-12-2006
Posty: 20
Punktów :   

Re: Doping

jak juz pisalem mam nadzieje ze Deja akcja to nie takie jednorazowe cos tylko ten mlyn tam zostanie...
a na nastepnym meczu wystawi sie tez drugi i doping bedzie jeszcze lepszy. i oflagowanie przyzwoite.

cieszy fakt, ze znalazly sie "zagubione" flagi


http://ultraskks.w.interia.pl/169pzk3.jpg

Offline

 

#4 11-12-2006 20:02:25

ritek

Rolbista

Zarejestrowany: 05-12-2006
Posty: 18
Punktów :   

Re: Doping

taki doping jak wczoraj byl powinien byc od zawsze. mam nadzieje ze w nastepnym meczu tez bedzie mlyn taki jak w niedziele tylko szkoda ze nasi nie grali na miare naszego dopingu


Az po zycia kres STS !

Offline

 

#5 11-12-2006 20:19:03

draggon

Rolbista

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 18
Punktów :   

Re: Doping

hmmm siedze i mysle co by zrobic zeby bylo tak jak na torsanie. Niektorzy zaczynaja narzekac teraz na hale po co byla pubowana a jak sie dowiedzieli ze bedzie hala to malo sie nie poplakali nie wiem czy Bozia takim  ludziom mozgu nie dala. Na arenie moze byc lepiej tylko Trzeba w koncu spikera z prawdziwego zdarzenia nie ma miejsca na amatorszczyzne na arenie !! ktory moglby podgrzec atmosfere na meczu do muzyczki spiewac bic beden i najwieksza szkoda ze sektorowką nie mozemy sie pochwalic niech patrza i sie ucza jak potrafimy dopingowac a teraz mlyn jest oddzielony od reszty. Tylko jedno jest dziwne kibicow  z krynicy bylo 15 i potrafili rozlozyc sektorowke a nas jest troche wiecej i nie potrafimy.CZAS COS ZMIENIC

Offline

 

#6 11-12-2006 20:29:09

don corleone

Rolbista

Zarejestrowany: 03-12-2006
Posty: 20
Punktów :   

Re: Doping

tak 3,5 ich bylo... piszesz o mozgach ludzi a swojego tez raczej nie probujesz uzyc... a moze cos ze wzrokiem ?

spiker prowadzacy doping ? a moze jeszcze popcorn i cola dla kazdego przy wejsciu ?


http://ultraskks.w.interia.pl/169pzk3.jpg

Offline

 

#7 11-12-2006 20:38:53

draggon

Rolbista

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 18
Punktów :   

Re: Doping

3,5 ich bylo mozna jasniej o co Ci chodzi napisalem z 15

Offline

 

#8 11-12-2006 20:42:27

don corleone

Rolbista

Zarejestrowany: 03-12-2006
Posty: 20
Punktów :   

Re: Doping

mozna jasniej prosze bardzo...

otoz bylo ich ok 40 osob w mlynie...wiec prawie 3 razy wiecej niz napisales no chyba ze widziales tylko 15 to sorry... wiecej nie upomne


http://ultraskks.w.interia.pl/169pzk3.jpg

Offline

 

#9 11-12-2006 20:51:25

draggon

Rolbista

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 18
Punktów :   

Re: Doping

sorry ale nas chyba jest troche wiecej i tak i tak:P zreszta jak sie tak czepiasz to 3 razy 15 mi sie nie wydaje ze jest 40 ale mozesz sobie odpuscic czepiania sie slow chodzi mi glownie o to ze doping moze byc i na arenie dobry a co do popcornu i coca coli to mi by to nie przeszkadzalo:D

Offline

 

#10 11-12-2006 20:58:29

don corleone

Rolbista

Zarejestrowany: 03-12-2006
Posty: 20
Punktów :   

Re: Doping

sorry ale nas chyba jest troche wiecej i tak i tak:P

w mlynie tak, krzyczacych niekoniecznie

zreszta jak sie tak czepiasz to 3 razy 15 mi sie nie wydaje ze jest 40

widzisz tam slowo prawie w moim poscie ? czy wytluscic i wykolorowac ?

a co do popcornu i coca coli to mi by to nie przeszkadzalo:D

od tego powinnismy zaczac i na tym zakonczyc


http://ultraskks.w.interia.pl/169pzk3.jpg

Offline

 

#11 13-12-2006 02:03:30

znawca

piknik

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 3
Punktów :   

Re: Doping

Ciekawe co powiedza cfaniaczki promile, no name itp, którzy wychwalali swój doping pod niebiosa, gówno prawda, wyzywanie tylko im w głowie, popili i narobili obore w krynicy i czuli sie dumni. na meczu z unia to byl dopiero doping, najlepszy na nowym obiekcie, a tylko troche zorganizowania, checi i mozna. dwie osoby zorganizowaly taki doping, szacunek dla nich i dla tych starszych cos sie dolaczyli. kulturka, glosny i fajna atmosfera, a druga strona co? znow chciala wyzywac, a tylko patrzyli z zaskoczeniem i zazdroscia jaki mozna doping zrobic. a tak to ich mniemanie, dyskryminacja mlodych i rzadzenie doprowadza ze nikt tam nie chce kibicowac. bron boze, niech moje slowa doprowadza do motywacji, troche krytyki wam sie przyda.

Offline

 

#12 13-12-2006 10:09:04

napinacz_9lat

piknik

Zarejestrowany: 06-12-2006
Posty: 1
Punktów :   

Re: Doping

Moze byscie sie zdecydowali Najpierw krzyczycie Unia Oswiecim a potem j*** unie j*** ????????? Nie zapominajcie ze na hale przychodza tez cale rodziny a spiewy tj Polscy sedziowie raczej nie zachecaja na przyjscie na wasz sektor rodzinny

Offline

 

#13 13-12-2006 10:33:19

BuLi_

piknik

6793223
Zarejestrowany: 04-12-2006
Posty: 1
Punktów :   

Re: Doping

napinacz ale gdy emocje rosna nie patrzysz na to czy sa tam male dzieci z rodzicami... na zadnym stadionie/lodowisku kibice z mlyna/zylety nie zwracaja na to uwagi poprostu ciagna doping a ci co przychodza z dziecmi musza to przecierpiec...

Offline

 

#14 13-12-2006 10:49:34

Sandiego83

piknik

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 1
Punktów :   

Re: Doping

Ja do tego pana w niebieskiej czapce "znawca". Toś teraz dowalił że śmiech na sali. Dla mnie i kolegów to nie jest śmieszne coś ty tam nadurkał.
Rozumiem, że piszac głupoty miałeś na myśli: "ci co tam stali naprzeciw młynu, niejaka ekipa promila" tak? Chłopie ciebie po******* Ja tam nie znam ekip młodszej sierści, lecz obraźiłeś teraz nas normalnych kibiców. Widziałeś w ogóle jakie mieliśmy szaliki, jak nie to się dowiedz i wtedy obarczaj nas za wyzwiska których nie było. W promieniu kilkunastu metrów od nas nik nie przeklinał. Ja sam pod nosem jak nasi tracili bramki. Koleś ale wdepnąłeś teraz, szkoda że jesteś anonimem bo bym cię zlał jak psa.
Jeśli ktoś wie kto stał na przeciw młynu i ruszał całym dopingiem w schludnej liczbie 3 osób, to proszę o potwierdzenie, czy aby ja się nie mylę?

Offline

 

#15 13-12-2006 15:02:21

xac

piknik

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 2
Punktów :   

Re: Doping

znawca napisał:

a druga strona co? znow chciala wyzywac, a tylko patrzyli z zaskoczeniem i zazdroscia jaki mozna doping zrobic.

W tym miejscu się się akuratnie mylisz. W przerwie pomiędzy 1 a 2 tercją sam byłem u Deja i rozmawiałem z nim aby kilka osób przeszło na drugą stronę to zrobimy doping na 2 sektory. W odpowiedzi usłyszałem, że tu są "starzy kibice" i oni robią kulturalny doping (co najmniej jakbyśmy my kogoś cały czas wyzywali). Proszę więc mi tu nie ściemniać hasseł w stylu "jak się chce to można" bo mnie to słabi. A już wypisywanie tekstów o kulturze młyna w aspekcie trzeciej tercji, gdzie "kulturalni kibice" zaczynali jechać z czymś takim, jak np. Jeb... Unie, czy też Jeb... Jeb... PZHL zakrawa na obłude i lekką schizofrenię.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clan-pgs.pun.pl www.fantasy-world.pun.pl www.fifa08turniejeligi.pun.pl www.gen-x.pun.pl www.xintera.pun.pl